Спортивний «Юний олімпієць»

Олімпійські боги (олімпійці) у давньогрецької міфології – вищі істоти, котрі мешкали на горі Олімп. Традиційно в число олімпійських богів входило чотирнадцять богів. Сучасні олімпійці – учасники Олімпійських ігор.

З вересня 2020 навчального року продовжив свою роботу спортивний гурток «Юний олімпієць», керівником якого є керівник фізичного виховання Шваб С.І.

Мета гуртка: виховання цілеспрямованості, вольових якостей, самостійності, почуття відповідальності та формування фізичного, психічного та соціального здоров’я учнів.

Гуртківці беруть активну участь у училищних, міських та обласних змаганнях, а саме: змагання з легкої атлетики, присвячені Дню фізичної культури і спорту в рамках Олімпійського тижня, з легкоатлетичного кросу, який проходив у Боздошському парку, міні футболу, шашок, шахів та настільного тенісу.

19 вересня 2019 року в нашому навчальному закладі відбулися змагання з легкої атлетики, присвячені Дню фізичної культури і спорту в рамках Олімпійського тижня в Закарпатській області, в яких брали участь учні І-ІІ курсів.

16 жовтня 2019 року в Боздошському парку в залік спартакіади 2019-2020 навчального року відбувся легкоатлетичний крос серед учнівської та студентської молоді П(ПТ)О і ВУЗів I-II рівнів акредитації м.Ужгород.

20 листопада 2019 року на базі спортивного комплексу «Юність» відбулися змагання з волейболу серед учнівської та студентської молоді ЗП(ПТ)О і ВуЗівI-II рівнів акредитації м. Ужгорода в залік Спартакіади 2019-2020 навчального року, в яких взяли участь збірні команди дівчат та юнаків нашого училища. Участь у змаганнях брали вісім команд, серед яких збірна команда юнаків нашого училища посіла ІІ-місцеі відзначена кубком,дипломом, грамотами та медалями. Команда дівчат посіла ІV-місце.