Спортивний «Юний олімпієць»

Олімпійські боги (олімпійці) у давньогрецької міфології – вищі істоти, котрі мешкали на горі Олімп. Традиційно в число олімпійських богів входило чотирнадцять богів. Сучасні олімпійці – учасники Олімпійськихігор.
З вересня 2021 навчального року продовжив свою роботу спортивний гурток «Юний олімпієць», керівником якого є керівник фізичного виховання Шваб Світлана Іванівна.
Мета гуртка: виховання цілеспрямованості, вольових якостей, самостійності, почуття відповідальності та формування фізичного, психічного здоров’я учнівської молоді.
Гуртківці берутьактивну участь у училищних, міських та обласних змаганнях, а саме: змагання з легкої атлетики, присвячені Дню фізичноїкультури і спорту в рамках Олімпійського тижня, з легкоатлетичного кросу, який проходив у Боздошському парку, міні футболу, шашок, шахів та настільного тенісу.
23 вересня 2020 року в нашому закладі освіти відбулися змагання з легкої атлетики, присвячені Дню фізичної культури і спорту в рамках Олімпійського тижня в Закарпатській області, в яких брали участь здобувачі освіти І-ІІ курсів.
8 жовтня 2020 року в Боздошському парку в залік спартакіади 2020-2021 навчального року відбувся легкоатлетичний крос серед учнівської та студентської молоді П(ПТ)О і ВУЗів I-II рівнів акредитації м. Ужгород.