Спортивний «Юний олімпієць»

Олімпійські боги (олімпійці) у давньогрецької міфології – вищі істоти, котрі мешкали на горі Олімп. Традиційно в число олімпійських богів входило чотирнадцять богів. Сучасні олімпійці – учасники Олімпійськихігор.
З вересня 2022 навчального року продовжив свою роботу спортивний гурток «Юний олімпієць», керівником якого є керівник фізичного виховання Шваб Світлана Іванівна.
Мета гуртка: виховання цілеспрямованості, вольових якостей, самостійності, почуття відповідальності та формування фізичного, психічного здоров’я учнівської молоді.
Гуртківці беруть активну участь у училищних, міських та обласних змаганнях, а саме: змагання з легкої атлетики,  міні футболу, шашок, шахів та настільного тенісу.
23 вересня 2022 року в нашому закладі освіти відбулися змагання з легкої атлетики, присвячені Дню фізичної культури і спорту в рамках Олімпійського тижня в Закарпатській області, в яких брали участь здобувачі освіти І-ІІ курсів.
6 жовтня на базі ДНЗ «Мукачівський центр професійно-технічної освіти» в рамках обласної Спартакіади був проведений легкоатлетичний крос серед ВНЗ I-II, II-IV рівней акредитації та закладів професійно(професійно-технічної) освіти області, в якому взяла активну участь команда нашого закладу освіти.

Упродовж жовтня-листопада 2022 року учасники спортивного гуртка «Юний олімпієць» брали участь у змаганнях з настільного тенісу, міні-футболу, шашок, волейболу та Дні здоров’я.