Головна
Про нас
Бібліотека
Сторінка психолога
Учнівське самоврядування
Виховна робота
Охорона праці
Професії
Вступнику
Методика
КНТЕУ МОН ЗакДМОН НПЦ ПТО ИППО ПрофТехОсвита ИИТ

Кадровий склад педагогічних працівників Ужгородського вищого комерційного училища КНТЕУ Викладачі



№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народ-
ження

Посада

Коли і який навчальний заклад закінчив, спеціальність за дипломом, кваліфікація, номер документа

Стаж педагогічної роботи 

 Кваліфікаційна категорія,
педагогічне звання

1

2

3

4

5

6

7

1

ГОНДОРЧИН Лідія Павлівна

31.10.1957

Директор, викладач спеціальних дисциплін

  1979.,  Ужгородський державний університет, математика, математик, викладач

38

  «спеціаліст вищої категорії»,   «викладач-методист»

2

ДАНИЛИШИНА
Олена Володимирівна

13.10.1973

Викладач  спеціальних дисциплін

2015, відокремлений підрозділ «Львівська філія КНУКіМ», Дизайн,  дизайнер зачіски  

20

  «спеціаліст І категорії»

3

ДЕМКО
Ганна Юріївна

21.09.1950

Викладач  спеціальних дисциплін

1976,   Ужгородський державний університет, історія,  історик,викладач історії та суспільствознавства

40

 «спеціаліст вищої категорії»;
«викладач-методист»

4

ДОВГОМЕЛЯ Валентина Петрівна

29.01.1971

Викладач  спеціальних дисциплін

1997, Технологічний Університет Поділля, технологія і конструювання швейних виробів,
інженер-технолог

15

 «спеціаліст вищої  категорії»

5

ДУДАРЄВА Ольга Василівна

21.03.1950

Викладач  спеціальних дисциплін

1976, УжНУ, планування промисловості, економіст

1

ї «спеціаліст вищої категорії»

6

КЕРЕКАНИЧ
Оксана Павлівна

21.04. 1980

Викладач  загальноосвітніх дисциплін

2002,  Ужгородський державний університет, математика, математик, викладач математики

15

  «спеціаліст вищої категорії»

7

КОРНІЄНКО Оксана Ярославівна

01.06.1973

Заступник директора з НВР, викладач  спеціальних дисциплін

1997, Технологічний університет Поділля, технологія і конструювання швейних виробів, інженер-конструктор 

20

  «спеціаліст вищої категорії

8

КУЧЕР
Ірина Вікторівна

12.09.1965

Методист, викладач  загальноосвітніх дисциплін

1987, Ужгородський державний. університет, російська мова та література, філолог , викладач

30

   «спеціаліст вищої категорії»,
«старший викладач»

9

ЛЯХОВИЧ Ганна
Юріївна

22.01.1980

Викладач  спеціальних дисциплін

2003, Ужгородський національний університет,  біологія,   біолог, викладач біології та хімії

 12

-

10

МАТВІЄВИЧ
Валентина Іванівна

30.06.1946

Інженер з ОП, викладач  спеціальних дисциплін

1973, Київський технологічний інститут  легкої промисловості, технологія швейних виробів,
інженер-технолог     

31

  «спеціаліст вищої категорії» ; «викладач-методист»

11

МИШАНИЧ Вікторія Володимирівна

11.09.1990

Викладач  спеціальних дисциплін

2013, Ужгородський національний університет, фінанси і кредит, магістр з фінансів і кредиту

4

-

12

МУДРЕНОК Оксана
Зіновіївна

03.03.1968

Старший майстер, викладач  спеціальних дисциплін

1995,Державна академія  легкої промисловості, технологія і конструювання швейних виробів,
інженер-конструктор  

22

-

13

 

МУРГА
Ярослав Томович

07.07. 1963

Викладач   загальноосвітніх дисциплін

1990,  Ужгородський державний університет,
історія, історик,  викладач історії та суспільствознавства

20

  «спеціаліст І  категорії»

14

ПОСПЕЛОВА
Людмила Іванівна

16.09. 1951

Викладач   загальноосвітніх дисциплін

1975,  Ужгородський державний університет,   хімія,хімік, викладач 

38

  «спеціаліст вищої категорії»; 
«старший викладач»

15

 

СКИБА
Марія  Павлівна

21.08.1961

Заступник директора з ВР, викладач  спеціальних дисциплін

1986,  Ужгородський державний університет, російська мова і література,філолог,  викладач

36

  «спеціаліст вищої категорії»;   «викладач-методист»

16

ТОВТ
Евеліна Юріївна

28.10.1987

Викладач фізичної культури

2011,  Ужгородський національний університет, фізична реабілітація, викладач фізичного виховання та спорту, реабілітолог

6

-

17

ТОМЧИЧ
Наталія Петрівна

04.08.1984

Викладач  спеціальних дисциплін

2011, КНУКіМ, спеціальність дизайн, дизайнер зачіски

3

-

18

ТРАЧУК Марта Михайлівна

18.09. 1976

Викладач  спеціальних дисциплін

1999,   Ужгородський національний університет, фізика, фізик, інженер

 

15

«спеціаліст І категорії»

19

ШВАБ Світлана Іванівна

20.02. 1968

Керівник фізичного виховання, викладач фізичної культури

2011,Ужгородський національний університет,  фізична реабілітація, викладач фізвиховання та спорту, реабілітолог,

6

кваліфікаційної категорії «спеціаліст ІІ категорії»

 

Майстри виробничого навчання


№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народ-
ження

Професія
(група,
за якою закріплений)

Коли і який навчальний заклад закінчив, спеціальність за дипломом, кваліфікація
(заклади ІІІ-ІV, І-ІІ рівнів акредитації),  номер документа

Коли і де здобув робітничу кваліфікацію (рік, назва ПТНЗ, установи чи иідприємства (професія,
 розряд або категорія, клас)

Стаж педагогічної роботи

  Тарифний розряд,   педзвання

1

2

3

4

5

6

7

8

1

БЕРГАУЕР
Світлана Миколаївна

07.08.1966

Швачка, кравець

1988, Воронезький індустріально-
педагогічний технікум,
швейне вир-во, технік-технолог, майстер виробничого навчання, 

1985, технічне училище № 4
м. Хуст, кравець жіночого легкого плаття з умінням проводити розкрій 4 розряду

20

  14 тарифний розряд,    «майстер виробничого навчання І категорії»

2

ГЛАДКИЙ
Наталія Василівна

26.07.1985

Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, касир ( в банку)

2009, УНЦ КНТЕУ, фінанси, спеціаліст з фінансів, економіст-фінансист

2005,Ужгородський комерційний технікум, бухгалтерський облік, бухгалтер

8

  12 тарифний розряд


3

ЗАБОРОВСЬКА Сніжана Володимирівна

12.03.1985

покоївка,  адміністратор  агент з організації туризму

2013,  УТЕІ КНТЕУ,  Менеджмент, бакалавр з менеджменту

-

2

-

4

ІЛЬНИЦЬКА
Галина Василівна

23.04.1961

Кравець

1981, Львівський технікум легкої промисловості, швейне вир-во, технік-технолог

1993,  Орендне Закарпатськевиробничо-торговельне швейне об’єднання,
м. Ужгород, оператор швейн. виробництва, швачка 6 розряду

34

  14 тарифний розряд,    «майстер виробничого навчання І категорії»


5

ГАЖЛІНСКІ
Олена Іванівна

27.05.1966

перукар (перукар-модельєр), візажист

 2009 р.
Інститут підготовки кадрів промисловості  перукарське  мист. та декоративна
косметика, перукар-модельєр

2000, Ужгородське ПТУ № 6,кваліфікація перукар

17

  14 тарифний розряд,    «майстер виробничого навчання І категорії»

6

ЛЯХОВИЧ Ганна Юріївна

22.01.1980

Покоївка, адміністратор, агент з організації туризму

2016, УТЕІ КНТЕУ, Менеджмент організацій і адміністрування, спеціаліст з менеджменту організацій і адміністрування

-

12

-

7

ІГНАЦ
Клара Федорівна

24.10.1957

Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, касир (в банку) 

1976, Ужгородський технікум рад. торгівлі,  бухгалтерський облік, бухгалтер 

-

2

  14 тарифний розряд

8

НІМЕЦЬ
Тетяна Михайлівна

28.10.1961

Кравець

1990, Республіканський  технологічний технікум, швейне виробництво,
технік-технолог,
диплом  НТ №843822

1981, ПТУ Закарпатського управління побутового обслу-говування, закрійник жіночого і дитячого легкого плаття та чоловічих сорочок  4 розр.

35

   14 тарифний розряд,    «майстер виробничого навчання І категорії»

9

НОВАК Наталія   Іштванівна

31.05.1988

Перукар (перукар-модельєр), візажист

2015, Ужгородський коледж Київського університету культури  Перукарське мистецтво та декоративна косметика, модельєр-перукар 

2008, УВКУ КНТЕУ,
перукар 2кл

7

  12 тарифний розряд

10

ПАВКЕВИЧ
Маріанна Ігорівна

20.09.1980

Перукар (перукар-модельєр)

 2015, Ужгородський коледж Київського університету культури,   Перукарське мистецтво та декоративна косметика, модельєр-перукар

1999., Львівське ПТУ № 4, перукар

7

   12 тарифний розряд

11

РОСУЛ
Лариса Михайлівна

19.11.1970

Швачка, кравець

1995,Технологічний університет  Поділля, технологія та конструю-вання швейних виробів,
інженер-технолог

1987, СПТУ№16, швачка 3 розр, 
1989,  Закарпатське виробничо-торговельне швейне об’єднання, кравець 4 розряду 

27

 
14 тарифний розряд,    «майстер виробничого навчання І категорії»


 

12

 

ТАТАРІНОВА
Алла Петрівна

22.09.1963

Перукар (перукар-модельєр)

-

1982 ,ПТУ № 1, м.Ужгород, перукар широкого профілю

19

   14 тарифний розряд,    «майстер виробничого навчання ІІ категорії»

13

ФІГОЛЬ
Тетяна Юріївна

25.05.1969

Швачка, кравець

1990, Вітебський індустріально–педаго-гічний  технікум, швейне виробництво,технік-технолог, майстер виробничого навчання

1987, СПТУ №18, м.Берегово, кравець чоловічого та жіно-чого верхнього одягу 5 розряду, 1989, Вітебський індустр- педагогічний технікум, закрійник 6 розряду

27

   14 тарифний розряд,    «майстер виробничого навчання І категорії»

14

ЧАЛОВКА Оксана Михайлівна

15.01.1972

Перукар (перукар-модельєр)

2015, Ужгородський коледж Київського університету культури  Перукарське мистецтво та декоративна косметика, модельєр-перукар

1991, УКК Закарпатського  ОБУ,
м.Ужгород, перукар

20

   14 тарифний розряд,    «майстер виробничого навчання ІІ категорії»

15

ШПОНТАК
Тетяна Юріївна

12.07.1975

Перукар (перукар-модельєр)

2009,  Інститут  підготовки кадрів промисловості,  перукарське мистецтво  та декоративна
косметика, перукар-модельєр

1997, ПТУ №1, м. Ужгород, перукар

15

   14 тарифний розряд    

16

КУЗЬО Мар’яна Юріївна

27.08.1985

Покоївка, адміністратор, агент з організації туризму

2016, УТЕІ КНТЕУ, Менеджмент організацій і адміністрування, спеціаліст з менеджменту організацій і адміністрування

-

2

-

Кількісні показники складу педагогічних працівників Ужгородського вищого комерційного училища КНТЕУ станом на 01 вересня 2017 року

Назва ПТНЗ

Загальна кількість педпрацівників

Викладачі загальноосвітніх
дисциплін

Викладачі спеціальних
дисциплін

всього

штатних (за основною посадою)

у порядку суміщення посад у НЗ

сумісників
 з інших НЗ

всього

штатних (за основною посадою)

у порядку суміщення посад у НЗ

сумісників
з інших НЗ

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

УВКУ КНТЕУ

39

9

5

4

-

18

7

11

-

 

Майстри в/н

Інші педагогічні працівники

Керівники гуртків (за основною посадою)

всього

директор

заст. з НВР

заст. з НР

заст. з ВР (навчально-виховної)

старші майстри

методисти

практичні психологи (соціальні педагоги)

вихователі гуртожитку

керівник фізвиховання

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

17

10

1

1

-

1

1

1

1

2

1

1

Директор училища                                                                                                  Л.П.Гондорчин

На головну

























































-
Студентам:
Відеоматеріали
Розклад занять
Календар
Годинник

Архів
Всі новини по роках.
Пошук по сайту
-

Звіт про роботу директора за 2016 - 2017 навчальний рік

Міжнародні відносини

Національно-патріотичне виховання

Наші видання

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

Публічна інформація

АНОНС!!!
Надаємо послуги населенню!

ЗНО - 2017

Наші партнери

-
Новини
11.12.17 - Участь у фіналі конкурсу «Снігова королева 2017».
08.12.17 - В училищі відбувся Тиждень права.
08.12.17 - Проходження виробничого навчання в умовах підприємства.
07.12.17 - Година спілкування до відзначення Дня Збройних Сил України.
07.12.17 - Участь у обласних змаганнях з настільного тенісу та шахів.
06.12.17 - Проходження виробничої практика.
04.12.17 - Участь у конкурсі професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE».
04.12.17 - Година спілкування «Добро лікує душі».
30.11.17 - Відкритий урок виробничого навчання Чаловка О.М.
30.11.17 - Засідання ради учнівського самоврядування.
30.11.17 - Виховний захід на тему: «СНІД – смертельна загроза людству. Знати, щоб жити!!!».
Рік Японії в Україні

Рік Японії в Україні

Обговорення:


Додати нове повідомлення:

Автор:

Повідомлення:

(Для зареєстрованих користувачів. Реєстрація.)
Головна
Про нас
Бібліотека
Сторінка психолога
Учнівське самоврядування
Виховна робота
Охорона праці
Професії
Вступнику
Методика





























































































































































































































































































































































































































































































































сеть партнерских программ