Головна
Про нас
Бібліотека
Сторінка психолога
Учнівське самоврядування
Виховна робота
Охорона праці
Професії
Вступнику
Методика
КНТЕУ МОН ЗакДМОН НПЦ ПТО ИППО ПрофТехОсвита ИИТ

ПРИТЧА ПРО ПОЧУТТЯ

Кажуть, що якось зібрались в одній частині Землі разом всі людські почуття.

Коли СУМ позіхнув уже втретє, БОЖЕВІЛЛЯ запропонувало: "А нумо грати в хованки!" ІНТРИГА припідняла брову: "Хованки? Що це за гра?". БОЖЕВІЛЛЯ пояснило, що один з них, наприклад, воно,  водить - закриває очі й рахує до мільйона, - в цей час як решта ховається. Той, кого знайдуть останнім, стане водити наступним і так далі. ЕНТУЗІАЗМ затанцював з ЕЙФОРІЄЮ, РАДІСТЬ так скакала, що переконала СУМНІВ, ось лише АПАТІЯ, яку ніколи нічого не цікавило, відмовилась від участі у грі. ПРАВДА вирішила не ховатися, тому що кінець кінцем її все одно завжди знаходять. ГОРДІСТЬ сказала, що це зовсім ідіотська гра (її нічого окрім себе самої не хвилювало). БОЯГУЗСТВО дуже не хотіло ризикувати.

- Раз, два, три, - почало відлік БОЖЕВІЛЛЯ.

Першою заховалась ЛІНЬ. Вона залягла за найближчим каменем на дорозі. ВІРА піднялась в небо, а ЗАЗДРІСТЬ заховалась у тіні ТРІУМФУ, який власними силами зумів видертись на вершину найвищого дерева. ШЛЯХЕТНІСТЬ дуже довго не могла заховатися, оскільки кожне місце, яке вона знаходила, здавалось ідеальним для її друзів: кришталево чисте озеро - для ВРОДИ, ущелина в дереві для СТРАХУ, крило метелика - для ХТИВОСТІ, подих вітру - так це ж для ВОЛІ!  Отже, вона замаскувалась у промінчику сонця. ЕГОЇЗМ, навпаки, знайшов лише для себе тепле й затишне містечко. БРЕХНЯ заховалась на дні океану (а насправді ж вона заховалась у веселці), а ПРИСТРАСТЬ і БАЖАННЯ затаїлись у жерлі вулкану. ЗАБУДЬКУВАТІСТЬ навіть не пам`ятаю, де вона заховалась, але це неважливо.

Коли БОЖЕВІЛЛЯ дорахувало до 999 999, КОХАННЯ все ще шукало, де б йому сховатися, але все вже було зайнято. Але раптом воно побачило чудовий кущ руж (троянд) й вирішило там заховатись серед його квітів.

- Мільйон, - дорахувало БОЖЕВІЛЛЯ й стало шукати. Першою воно, звичайно ж, знайшло ЛІНЬ. Потім почуло, як ВІРА сперечається з БОГОМ, а про ПРИСТРАСТЬ та БАЖАННЯ воно дізналося з того, як тремтить вулкан; потім БОЖЕВІЛЛЯ побачило ЗАЗДРІСТЬ та здогадалась, де ховається ТРІУМФ. ЕГОЇЗМ і шукати-то не було потреби, тому що місцем, де він ховався, виявився вулик з бджолами, які вирішили прогнати непроханого гостя. У пошуках БОЖЕВІЛЛЯ підійшло напитися до струмка й побачило ВРОДУ. СУМНІВ сидів біля паркану, вирішуючи, з якого боку ж йому заховатися.

Отже, було знайдено всіх: ТАЛАНТ - у свіжій та соковитій траві, СУМ - у темній печері, БРЕХНЮ - у веселці (якщо чесно, то вона ховалась на дні океану). Ось лише КОХАННЯ знайти не змогли. БОЖЕВІЛЛЯ шукало за кожним деревом, у кожному струмку, не верхівці кожної гори й, нарешті, воно вирішило подивитись у кущах руж, і коли розсунуло гілки, почуло крик. Гострі шипи руж поранили КОХАННЮ очі. БОЖЕВІЛЛЯ не знало, що робити, почало вибачатись, плакало, благало, прохало пробачення й у спокутування своєї провини пообіцяло КОХАННЮ стати його  поводирем. І ось,  з того часу, коли вперше на Землі грали в хованки...КОХАННЯ сліпе й БОЖЕВІЛЛЯ водить його за руку...

На головну

-
Студентам:
Відеоматеріали
Розклад занять
Календар
Годинник

Архів
Всі новини по роках.
Пошук по сайту
-

Звіт про роботу директора за 2016 - 2017 навчальний рік

Міжнародні відносини

Національно-патріотичне виховання

Наші видання

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

Публічна інформація

АНОНС!!!
Надаємо послуги населенню!

ЗНО - 2018

Наші партнери

-
Новини
20.02.18 - Урок - реквієм «Небесна Сотня».
19.02.18 - Державна кваліфікаційна атестація.
16.02.18 - Спартакіада «Здоров’я», присвячена XXIІІ зимовим Олімпійським іграм.
16.02.18 - Державна кваліфікаційна атестація.
15.02.18 - Зустріч учнів з воїном-афганцем Олексіюком С.М.
14.02.18 - День святого Валентина – свято любові, свято емоцій, свято почуттів.
14.02.18 - Участь у обласних змаганнях з волейболу серед ПТНЗ.
06.02.18 - «Профілактика грипу та ГРВІ – запорука здоров`я» - тема години спілкування.
06.02.18 - День безпечного Інтернету.
06.02.18 - Державна кваліфікаційна атестація в групі перепідготовки слухачів центру зайнятості.
02.02.18 - Поетапна кваліфікаційна атестація в групі.

Обговорення:


Додати нове повідомлення:

Автор:

Повідомлення:

(Для зареєстрованих користувачів. Реєстрація.)
Головна
Про нас
Бібліотека
Сторінка психолога
Учнівське самоврядування
Виховна робота
Охорона праці
Професії
Вступнику
Методика

сеть партнерских программ