Головна
Про нас
Бібліотека
Сторінка психолога
Учнівське самоврядування
Виховна робота
Охорона праці
Професії
Вступнику
Методика
КНТЕУ МОН ЗакДМОН НПЦ ПТО ИППО ПрофТехОсвита ИИТ
Перелік професій Правила прийому Умови навчання


Умови навчання.

В училищі створена відповідна матеріально-технічна база для професійної підготовки та належні умови для навчання, дозвілля та проживання учнів. Для проведення теоретичних та виробничих занять обладнані 15 кабінетів, 3 комп’ютерні класи, які підключені до інтернету та 15 навчально-виробничих майстерень. В навчальному закладі є спортивний комплекс, актова зала, бібліотека та читальна зала, оздоровчий пункт. Основний навчально-виробничий корпус по Православній набережній, 21 забезпечений автономним опаленням, центральним водопостачанням.

Для проживання учнів надається гуртожиток на 100 місць, облаштований автономним опаленням, гарячим та холодним водопостачанням.

Соціально захищена категорія учнів користується пільгами, зокрема: харчуванням, соціальною стипендією, щорічною допомогою для придбання навчальної літератури, придбанням одягу та взуття, літнім оздоровленням.

Для самовизначення, самоствердження,підвищення рівня професійної підготовки учнів в училищі працюють гуртки технічної творчості, дизайнерів одягу, учнівський Театр мод.Дозвілля

ВМІЮЧИ НАВЧАТИСЬ ТА ПРАЦЮВАТИ, МИ ВМІЄМО ДОБРЕ ВІДПОЧИВАТИ ТА СВЯТКУВАТИ

Доброю традицією в училищі є проведення різноманітних масових заходів, присвячених святам та важливим державним подіям: свято першого дзвоника, День працівників освіти, День студента, Новорічні свята, День св. Валентина, День 8 Березня, свята Пасхи День Перемоги, День матері, свято останнього дзвоника тощо. Учні захоплено готують не тільки концертні виступи-привітання, але й виготовляють справжні шедеври – стінні газети, макети, осінні та зимові композиції, писанки. Кожен з витворів учнівського мистецтва завжди має чітку професійну спрямованість.

Традиційно до всіх масових заходів залучаються учні-гуртківці: художньої самодіяльності, учнівського театру мод, технічної творчості, дизайну одягу.

Театр мод Ужгородського вищого комерційного училища КНТЕУ постійно бере участь в обласних та міських фестивалях художньої творчості серед учнівської молоді та провідних дизайнерів області. Серед них – фестиваль моди «FASHION MODELS DESING », який дав змогу не тільки представити колекцію моделей, але й ознайомитися з провідними дизайнерами міста Ужгорода; фестиваль дизайнерів одягу «Арт революція».

Спільно з обласним та міським центрами зайнятості учнівський театр мод виступає перед випускниками шкіл міста та області, що є хорошою рекламою навчального закладу.

Театр мод продовжує творчо працювати, поповнюючи свій репертуар художніми номерами, показами нових моделей одягу та зачісок, вирішених в різних стилях і напрямах.

Учні гуртка технічної творчості щорічно приймають участь у конкурсі молодих дизайнерів одягу, взуття та аксесуарів «Новий колорит» та конкурсі «Майбутній кутюр’є », який проводиться на базі Мукачівського державного університету.

Кожного року в училищі до Великодня проводиться конкурс на кращу писанку. Цього року учні-гуртківці прийняли участь в обласній відкритій виставці робіт з бісероплетіння «Великодні візерунки», яка проводилась в м. Ужгороді на базі Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Мета виставки - залучення учнів до системи культурних цінностей, що відображають багатство культури українського народу, виховання інтересу до народної творчості, зокрема бісероплетіння, збереження та відродження народних ремесел. Учні гуртка технічної творчості представили на виставку такі вироби з бісеру: великодній рушник вишитий бісером з бісерною бахромою, вербові гілочки з бісеру, пасхальні яйця з іконками обплетені бісером, серветка ажурна з бісеру, кошики прикрашені бісером.

Важливе місце в пізнавальній діяльності учнів займають екскурсії. Традиційно в училищі для учнів протягом року організовуються історичні, природничі та виробничі екскурсіїПоряд з наданням учням спеціальних знань, у нашому навчальному закладі багато уваги приділяється фізичній культурі та спортивно-масовій роботі. Ми маємо облаштований спортивний комплекс, спортивний зал, що дає можливість проводити різні види змагань: з міні-футболу, волейболу, з настольного тенісу. Учні успішно виступають в усіх спортивних і оздоровчих міроприємствах міста Ужгорода та області, де посідають призові загальнокомандні місця. Традиційним стало проведення в училищі спортивних свят таких: «Спартакіади закоханих», «Малі олімпійські ігри», «День Здоров’я», «Веселі старти».Архів...

На головну

-
Студентам:
Відеоматеріали
Розклад занять
Календар
Годинник

Архів
Всі новини по роках.
Пошук по сайту
-

Звіт про роботу директора за 2016 - 2017 навчальний рік

Міжнародні відносини

Національно-патріотичне виховання

Наші видання

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

Публічна інформація

АНОНС!!!
Надаємо послуги населенню!

ЗНО - 2018

Наші партнери

-
Новини
20.02.18 - Урок - реквієм «Небесна Сотня».
19.02.18 - Державна кваліфікаційна атестація.
16.02.18 - Спартакіада «Здоров’я», присвячена XXIІІ зимовим Олімпійським іграм.
16.02.18 - Державна кваліфікаційна атестація.
15.02.18 - Зустріч учнів з воїном-афганцем Олексіюком С.М.
14.02.18 - День святого Валентина – свято любові, свято емоцій, свято почуттів.
14.02.18 - Участь у обласних змаганнях з волейболу серед ПТНЗ.
06.02.18 - «Профілактика грипу та ГРВІ – запорука здоров`я» - тема години спілкування.
06.02.18 - День безпечного Інтернету.
06.02.18 - Державна кваліфікаційна атестація в групі перепідготовки слухачів центру зайнятості.
02.02.18 - Поетапна кваліфікаційна атестація в групі.

Обговорення:


Додати нове повідомлення:

Автор:

Повідомлення:

(Для зареєстрованих користувачів. Реєстрація.)
Головна
Про нас
Бібліотека
Сторінка психолога
Учнівське самоврядування
Виховна робота
Охорона праці
Професії
Вступнику
Методика

сеть партнерских программ