Головна
Про нас
КНТЕУ
Бібліотека
Сторінка психолога
Учнівське самоврядування
Виховна робота
Охорона праці
Професії
Вступнику
Методика
МОН ЗакДМОН НПЦ ПТО ИППО ПрофТехОсвита ИИТ
11.04.16 - Відбувся перший етап підвищення кваліфікації старших майстрів ПТНЗ.


Підвищення кваліфікації педагогічних працівників професійних навчальних закладів є важливою складовою їх неперервної освіти та має на меті розвиток професійної компетентності педагогічного працівника з принципово новим типом мислення, мотивованого до здійснення інноваційної пе¬да¬гогічної діяльності. У цьому році протягом 04–08 квітня 2016 року був проведений перший етап (настановча сесія) курсів підвищення кваліфікації (психолого-педагогічна та методична підготовки) для групи ОД-ІV-58Cт.М с...


29.03.16 - Відбулось заключне засідання атестаційної комісії училища.


Цього навчального року в училищі атестувались 7 педагогічних працівників – Матвієвич В.І., Гажлінскі О.І., Данилишина О.В., Шваб С.І., Новак Н.І., Павкевич М.І., Гладкий Н.В. протягом навчального року атестаційна комісія вивчала систему роботи педагогічних працівників, готувала висновки та заключення. Викладачі та майстри виробничого навчання, які підлягали черговій атестації підготували особисті веб-сторінки, були заслухані їх творчі звіти, переглянуті напрацювання протягом міжатестаційного п...


25.03.16 - Участь у благоустрої території а рамках акції «Закарпаттю – чисте довкілля».


В п’ятницю 25 березня 2016 року, учні та педагогічний колектив училища прийняли участь в прибиранні території в рамках акції «Закарпаттю – чисте довкілля».

Учні, спільно з викладачами та майстрами виробничого навчання, привели у належний стан спортивний майданчик, прибрали береги напроти спортивного майданчика, будівлі навчального корпусу, узбіччя набережної та спортивного майданчика.

Подібні «трудові десанти» будуть проводитися і надалі. ...


24.03.16 - Участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії кравець.


22-23 березня 2016 року на базі нашого навчального закладу був проведений другий етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів із професії кравець.

Конкурс проводився у два тури: теоретичний та практичний. Під час теоретичного туру учні проходили тестування зі спеціальних дисциплін на персональних комп’ютерах. Практичний – передбачав виготовлення дитячого костюму для відпочинку.

Виконуючи практичні завдання, конкур...


24.03.16 - Співпраця в рамках проекту «Діалог».


Однією з форм порушення прав людини в сучасному світі є торгівля людьми і дітьми. На жаль, це явище має місце і в Україні. Ця проблема не визнає державних кордонів, не робить різниці між розвиненими державами та державами, що розвиваються. Вона чудово адаптована як до бідності, так і до розкоші.

З метою проведення інформаційно-просвітницької роботи з протидії торгівлі людьми 23 березня 2016 року в рамках цільового проекту соціально-психологічної та правової допомоги підліткам та юн...


24.03.16 - Бесіда до Міжнародного дня боротьби з туберкульозом.


24 березня 2016 року до Міжнародного дня боротьби з туберкульозом лікар фтизіатр ОКТМО Белей Галина Михайлівна провела з учнями годину спілкування на тему: «Туберкульоз – новий погляд на проблему».

Під час бесіди учні отримали інформацію про туберкульоз, про те, як запобігти захворюванню, що характерно для цієї хвороби.

Виховувати дбайливе ставлення до особистого здоров’я, вести здоровий спосіб життя до такого висновку прийшли учні, прослухавши бесіду про інфекційне захво...


24.03.16 - Чемпіонат області з волейболу серед ПТНЗ.


23 березня 2016 року в м. Мукачеві, на базі Мукачівського центру професійно-технічної освіти, відбулись змагання з волейболу серед дівчат, в яких прийняла участь учнівська молодь професійно-технічних навчальних закладів Закарпатської області. Збірна команда дівчат нашого училища посіла II – місце та була нагороджена кубком, дипломом і грамотами.

Вітаємо та бажаємо перемоги у наступних змаганнях! ...[0] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28]
-
Студентам:
Відеоматеріали
Розклад занять
Календар
Годинник

Архів
Всі новини по роках.
Пошук по сайту
-

Звіт про роботу директора за 2016 - 2017 навчальний рік

Міжнародні відносини

Національно-патріотичне виховання

Наші видання

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

Державні закупівлі

АНОНС!!!
Надаємо послуги населенню!

ЗНО - 2017

Наші партнери

-
Новини
12.10.17 - Участь у професійному семінарі ESTEL.
12.10.17 - Відзначення Дня захисника України, присвяченого 75-річчю від початку формування Української повстанської армії - «Відповідь нескореного народу».
11.10.17 - Легкоатлетичний крос.
09.10.17 - Відкритий урок з хімії.
05.10.17 - Участь у семінарі «Підготовка резюме».
05.10.17 - Урок пам’яті до трагедії Бабиного Яру.
29.09.17 - «За наших знань багаття – уклін Вам до землі» - захід до Дня вчителя.
27.09.17 - Екскурсійно-туристичний захід до Всесвітнього дня туризму.
26.09.17 - «Батьківщину люблять не за те, що вона велика, а за те що вона своя» - захід до Дня партизанської слави.
21.09.17 - Участь у інформаційно-просвітницькому заході для молоді «Ярмарок кар’єри - «Вибирай професію – будуй своє майбутнє!».
Рік Японії в Україні

Рік Японії в Україні

Головна
Про нас
КНТЕУ
Бібліотека
Сторінка психолога
Учнівське самоврядування
Виховна робота
Охорона праці
Професії
Вступнику
Методика

сеть партнерских программ