Головна
Про нас
КНТЕУ
Бібліотека
Сторінка психолога
Учнівське самоврядування
Виховна робота
Охорона праці
Професії
Вступнику
Методика
МОН ЗакДМОН НПЦ ПТО ИППО ПрофТехОсвита ИИТ
07.09.17 - Засідання ради учнівського самоврядування.


7 вересня 2017 року відбулося перше засідання ради учнівського самоврядування в новому навчальному році. Члени учнівської ради взяли участь в обговоренні питань формування та діяльності учнівського самоврядування, визначення основних напрямків роботи. На засіданні був затверджений план роботи на рік. Заступник директора з ВР Скиба М.П. ознайомила присутніх із заходами, які будуть проведені до Дня вчителя. Члени учнівської ради вирішили приймати участь у благодійних акціях, конкурсах та фестива...


01.09.17 - Перше вересня - День Знань.


День Знань – радісне і хвилююче свято зустрічі, яке розпочинається в нашому навчальному закладі урочистою лінійкою.

Щороку 1 вересня наше училище гостинно відчиняє двері для учнів, щоб здобути знання, зробити перші кроки до обраної професії.

Традиційно з привітальним словом до учнів, гостей, батьків, педпрацівників звернулася директор училища Гондорчин Л.П. До вітального слова приєдналися гості свята – менеджер з регіонального розвитку Ужгородського філіалу компанії «Есте...


30.06.17 - Урочиста лінійка, присвячена закінченню навчального року.


30 червня 2017 року відбулася урочиста лінійка, присвячена закінченню 2016-2017 навчального року. З привітальним словом до присутніх виступила директор училища Гондорчин Л.П. З напутніми побажаннями до випускників зверталися батьки, представники підприємств, класні керівники, куратори груп та майстри виробничого навчання.

Кращі педагогічні працівники та учні були нагороджені грамотами за активну участь у громадському житті училища.

З хвилюванням випускники училища говорил...


27.06.17 - Година спілкування «Конституція - головний підручник життя».


З метою формування правової культури, отримання знань про конституційні права і свободи 27 червня 2017 року з учнями училища була проведена година спілкування на тему: «Історичні витоки української Конституції».

Послідовно і мужньо крізь віки йшов до цього український народ. Витоки конституційного мислення йдуть від видатних державо творців – Володимира Великого, Ярослава Мудрого, Богдана Хмельницького, Пилипа Орлика, Михайла Грушевського, Михайла Драгоманова.

Бесіда з уч...


16.06.17 - Проходження виробничої практики.


Протягом травня – червня 2017 року учні першого курсу групи № 16 з професії швачка, кравець проходять виробничу практику на присвоєння кваліфікації швачки ІІ розряду відповідно до робочих навчальних планів та програм, графіку навчального процесу та укладених договорів з підприємствами області. Старший майстер разом з майстром виробничого навчання Фіголь Тетяною Юріївною відвідали учнів на місцях їх виробничої практики: ПрАТ «Ужгородська швейна фабрика», ТзОВ «Луготекс», швейний цех ФОП Беде Б....


16.06.17 - Проходження виробничої практики.


Протягом червня 2017 року учні групи № 9 з професії манікюрник, педикюрник проходять виробничу практику на присвоєння кваліфікації педикюрник третього розряду (І класу) відповідно до робочих навчальних планів та програм, графіку навчального процесу та укладених договорів з підприємствами області. Майстер виробничого навчання Кутузова-Ляхович Лариса Вікентіївна відвідала учнів на місцях їх виробничої практики у салоні краси «Руки-ножиці», ознайомилася з виробничими умовами праці.

Учн...


15.06.17 - Проходження виробничої практики.


Протягом травня – червня учні групи № 4 з професії покоївка, адміністратор, агент з організації туризму проходять виробничу практику на присвоєння кваліфікації адміністратор відповідно до робочих навчальних планів та програм, графіку навчального процесу та укладених договорів з підприємствами області. Майстри виробничого навчання Заборовська Сніжана Володимирівна, Кузьо Мар’яна Юріївна відвідали учнів в готелях «Олімп», ГКР «Камелот», «City Hostel Panorama», де проходять виробничу практику учн...[0] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28]
-
Студентам:
Відеоматеріали
Розклад занять
Календар
Годинник

Архів
Всі новини по роках.
Пошук по сайту
-

Звіт про роботу директора за 2016 - 2017 навчальний рік

Міжнародні відносини

Національно-патріотичне виховання

Наші видання

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

Державні закупівлі

АНОНС!!!
Надаємо послуги населенню!

ЗНО - 2017

Наші партнери

-
Новини
12.10.17 - Участь у професійному семінарі ESTEL.
12.10.17 - Відзначення Дня захисника України, присвяченого 75-річчю від початку формування Української повстанської армії - «Відповідь нескореного народу».
11.10.17 - Легкоатлетичний крос.
09.10.17 - Відкритий урок з хімії.
05.10.17 - Участь у семінарі «Підготовка резюме».
05.10.17 - Урок пам’яті до трагедії Бабиного Яру.
29.09.17 - «За наших знань багаття – уклін Вам до землі» - захід до Дня вчителя.
27.09.17 - Екскурсійно-туристичний захід до Всесвітнього дня туризму.
26.09.17 - «Батьківщину люблять не за те, що вона велика, а за те що вона своя» - захід до Дня партизанської слави.
21.09.17 - Участь у інформаційно-просвітницькому заході для молоді «Ярмарок кар’єри - «Вибирай професію – будуй своє майбутнє!».
Рік Японії в Україні

Рік Японії в Україні

Головна
Про нас
КНТЕУ
Бібліотека
Сторінка психолога
Учнівське самоврядування
Виховна робота
Охорона праці
Професії
Вступнику
Методика

сеть партнерских программ